Kurumsal


Yıldırımer Group


HakkındaYıldırımer Group, H. Sezer Yıldırım ve Birkan Er’in kurucu ortaklığını yaptığı ve büyüttüğü bir grup şirketidir.

Yıldırımer Ailesi 2012 yılında Tanıtım sektörü ile temellerini atmış olup, 2013 yılında Mimari restorasyon, 2015 yılında İnşaat sektörüne girerek faaliyetlerine başlamıştır. 2016 yılında Gemi Sanayi ve Uluslar Arası Sevkiyat işlerine girmiş olup iş kollarını genişletmiştir. En son 2021 yılında Makina Sanayi üzerine bir girişimde bulunan Yıldırımer Şirketler Grubu faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket Vizyonumuz

Başarmanın daima hedef olduğu; dürüst, sürdürülebilir, değerlerine bağlı bir anlayışla üretilen, sunulan ürün ve hizmetlerde kalite ve güvenden ödün vermeyen Yıldırımer Grup imzasını, günümüzdekilerle beraber gelecekte oluşturacağımız iştiraklerimize ve sonraki nesillere de taşıyacak, dahil olduğu sektörlerde ülkesinde öncü ve dünyada rekabetçi bir kurum olmak.

Şirket Misyonumuz

Yıldırımer Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, mesleki ahlak ve disipline bağlı olarak, çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojiyi, ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına yönelik, yaratıcı, yenilikçi, çalışanlarını sürekli geliştiren, içerik, ekonomi ve hizmet anlamında en üst düzeyde müşterilerinin beklentilerine cevap verebilecek şekilde kullanmak, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktır.

 

Görüş ve Önerileriniz için Bizimle İletişime Geçiniz