Kronolojimiz

Doram Tanıtım

Yıldırımer Grup’un temelleri, H. Sezer Yıldırım ve Birkan Er' in kurucu ortaklığını yaptığı, yazılım, bilgi teknolojileri ve reklamcılık sektörlerinde faaliyet gösteren Doram Tanıtım Ltd Şti şirketiyle atılmıştır.

ROM Yapı Dekorasyon

Tarihi yapıların restorasyonu ve yapı dekorasyon ve mimari projeler için insana, topluma, tarihe, kültüre, doğaya saygıyı ilke edinen Yıldırımer Yapı ve Restorasyon kuruldu.

Yıldırımer İnşaat ve Yatırım

Gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında kaliteli projeler üretmeyi ve mimari mükemmeliyeti hedefleyen Yıldırımer İnşaat ve Yatırım kuruldu.

Yıldırımer Gemi İnşaat ve Sanayi

Gemi inşaa, bakım ve onarım sektöründe, tasarım ve üretim kabiliyetlerimizi kullanarak bölgemizde öncü ve lider olmak maksadıyla Yıldırımer Gemi İnşaat ve Sanayi kuruldu.

Yıldırımer Uluslararası Lojistik

Uluslararası nakliyat, depolama ve dağıtım hizmetlerinde, sektörde örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede hedefleyen Yıldırımer Uluslararası Lojistik kuruldu.

Yıldırımer Makina Sanayi

Talaşlı imalat ve işleme alanında tecrübeli ekibi ve kullandığı son teknoloji ile alüminyum ekstrüzyon sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Yıldırımer Makina Sanayi kuruldu.